Načítám...

Budu váš průvodce na cestě k vysněnému bydlení

Čím začneme?

Je libo dobré kávy?

Začneme příjemným občerstvením a vy mi u něj povíte o svých představách a možnostech.

Nebuďte otrokem hypotéky

Nikdo nechce být otrokem hypotéky, před časově náročným hledáním nového bydlení si je proto dobré zjistit, jakou maximální výši půjčky můžete od banky získat. Společně tedy propočítáme vaše finanční možnosti.

Výdaje pod kontrolou

Výdaje spojené s novým bydlením nejsou jen hypotéka. Nezapomínejte na poplatky, jako jsou poplatky za elektřinu, vodu, internet, pojištění nemovitosti… Společně vše probereme.

Tohle všechno zvládneme na jedné schůzce.


Nejlepší hypotéka? Se mnou jí jdete naproti!

Vím i to, co vy vědět nemůžete

Mám k dispozici kalkulačky i metodiky všech bank. Rychle vyhodnotím, kde bude ideální vaši hypotéku řešit.

Bojuji za vás

Zahájím vyjednávání s několika bankami najednou. Pro mě banky nejsou nepřítel, ale partner, se kterým vám vyjednám skvělé podmínky.

Zúročíme dobré vztahy

Velký počet úvěrů, které ročně zprostředkuji, mi dávají obrovskou výhodu při vyjednávání s bankami. Vy byste s bankou řešili jen jeden úvěr, já jich řeším desítky.

Podělím se o znalosti a zkušenosti

Stále se vzdělávám. Vím o všech aktuálních i neveřejných kampaních bank. Jako přímý klient banky se k těmto výhodám nedostanete.

Nabídka šitá na míru

Předložím vám nabídky bank, mezi kterými si vyberete tu, která vám bude ušita na míru.

Ušetřete bez poplatků

Žádné skryté poplatky. Dokážu téměř vždy zajistit bezplatný odhad nemovitosti (ušetříte skoro 5000 Kč).

Chcete mít jistotu?

Je třeba myslet i na pojištění. Společně probereme, jak ošetřit rizika, která mohou být s hypotékou spojena. Pokud to nebude podmínkou banky, do žádného pojištění Vás určitě nutit nebudu.


Co je potřeba k vyřízení hypotéky?

Seznam jako na tábor

Řeknu vám, jaké bude třeba zajistit dokumenty pro vybranou banku. Každá banka totiž vyžaduje trochu jiné podklady. Se mnou se stačí řídit seznamem, který vám pošlu, a víc se tím trápit nemusíte.

Papírování za pár minut

Žádost o úvěr pokryje několik stran. Se mnou je jeho vyplnění na pár minut. Vše vám vysvětlím a zodpovím jakékoli dotazy.

Co budu potřebovat od vás

Na vás bude, zajistit si potvrzení o příjmu od zaměstnavatele na formuláři banky nebo kopii daňového přiznání za poslední dva roky.

Banka si vás musí prověřit

Potřebné podklady dodám obratem do banky a zajistím tzv. scoring do 24 hodin. Co je to scoring? Prověření bankou vašich bankovních a nebankovních registrů a toho, zda máte dostatečný příjem na požadovanou výši úvěru.


Podpis rezervační smlouvy na vaše bydlení

Zálohu skládejte až po scoringu

Před podpisem rezervační smlouvy byste měli mít již hotový scoring v bance. Proč? Abyste v případě, že by vám daná banka nemohla poskytnout půjčku, nepřišli o složenou zálohu na koupi nového bydlení.


Bankovní odhad kupované nemovitosti

Nebudu vás zdržovat maličkostmi

Netrapte se podklady k odhadu nemovitosti. Seženu si list vlastnictví, nabývací titul k nemovitosti i katastrální mapu. Ušetřím Vám tak čas, který byste museli věnovat cestě na katastrální úřad, i peníze, které byste zaplatili za tyto potřebné dokumenty (přibližně 500 Kč).

Zkontroluji smlouvy

Návrh kupní smlouvy/smlouvy o smlouvě budoucí kupní a smlouvy o advokátní/bankovní/notářské úschově zkontroluji, aby v nich bylo vše dle požadavků financující banky.


Schválení úvěru

Žádné týdny, ale dny!

Moji klienti mají úvěr schválený přibližně do 3 dnů. Žádné týdny, ale dny! Snažím se ze všech sil ušetřit vám co nejvíce času.

Ptejte se mě na cokoli!

Úvěrovou dokumentaci vám zašlu do emailu k prostudování a budu stále připravena zodpovědět cokoli, co by vám nebylo jasné.

Pojďme spolu do banky

Podpis úvěrové smlouvy v bance domluvíme podle toho, jak se vám to bude hodit. I tam budu stále po vašem boku.


Schválení úvěru

Na řadě je kupní smlouva

Po podpisu smlouvy o úvěru následuje podpis kupní smlouvy a také smlouvy o advokátní/bankovní/notářské úschově peněz na koupi nemovitosti.


Koupě nového domova

Peníze bezpečnou cestou

Aby se peníze dostaly tam, kam mají, musejí se nejdříve řádně uschovat (do notářské, bankovní či advokátní úschovy). Pak se podá tzv. zástavní smlouva na katastrální úřad, to ráda zajistím já. A pak už můžou prostředky putovat k (již skoro) bývalému majiteli nemovitosti. Pohlídám, aby vše proběhlo hladce a dodržely se termíny v kupní smlouvě.


Podání kupní smlouvy na katastrální úřad

Jen krok do cíle

Jdeme do finále – realitní makléř nebo původní majitel nemovitosti podá kupní smlouvu na katastrální úřad.


Můžete se připravovat na toužené stěhování

Zůstaňme v kontaktu

Jsem ráda, když naše spolupráce nekončí podpisem úvěrové smlouvy. Ráda vám kdykoli poradím či vysvětlím, co budete potřebovat. Uděláte mi velkou radost i informací, jak se vám bydlí!

Chcete mít představu, jakou maximální výši úvěru vám banka může půjčit?

Kontaktujte mě!

+420 777 873 720
tereza.hanzlova@hypodum.czHYPOdům s.r.o.Logo Hypodům s.r.o.
Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město
www.hypodum.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.