Načítám...

Reference

Chtěla bych poděkovat paní inženýrce Tereze Pecákové za její nadstandardní pomoc a asistenci při vyřízení hypotečního úvěru na financování koupě bytu. Oceňuji zejména její vysoce profesionální, proklientský a lidský přístup, perfektní přehled a znalost nejen hypotečního, ale i realitního trhu, vysokou flexibilitu a ochotu při řešení nestandardních požadavků. Díky paní Pecákové jsem získala úvěr s velmi výhodnou úrokovou sazbou s minimem úsilí a ve velmi krátkém čase. Paní Pecáková za mne prakticky vše vyřídila, poradila, vysvětlila, pomohla a jako její klientka jsem byla s její prací maximálně spokojená.

Klára Pavlíková

Zpočátku se mi zdálo, že zajištění hypotéky přímo v bance nebude obtížné. Když jsem měl nemovitost již vyhlídnutou, mě finanční, právní a technicko-stavební práce natolik zaměstnávaly, že jsem si nedokázalpřestavit ještě jednat se samotnou bankou (při každodenním plnění pracovních povinností).
Byl téměř konec roku 2016. Změna hypotečních podmínek. Převis poptávek po hypotékách - následně skluz s vyřizováním. Zaměstnanci banky se na změny školili a zároveň vybírali dovolenou před Vánocemi…. Zdálo se, že nestihnu termín na vyřízení s bankou vyjednat.Díky komunikaci paní Ing. Pecákové se mi s bankou podařilo vše zdárně zařídit.
Od prvého setkání výtečná komunikace! Její vstřícný, lidský přístup, včetně vysvětlení krok za krokem a kontroly smluv a svižného provázení samotným procesem mě pomohly se velmi rychle orientovat. Celý proces koupi domu  se tak do konce roku podařilo úspěšně zvládnout. Velice rád bych jí tímto chtěl poděkovat. Takto si představuji profesionální přístup!

Milan Knězů

S paní Ing. Pecákovou jsme řešili naši první hypotéku. Slovo „hypotéka“ pro nás bylo vždy noční můrou. Díky profesionálnímu, ale zároveň lidskému a energetickému přístupu k našim požadavkům a finančním možnostem se paní Pecákové podařilo vyjednat úvěr, který odpovídal naším představám. Noční můra se tak stala minulostí. Zvláště oceňujeme flexibilitu při našich setkáních, spolehlivost a nadstandardní pomoc např. při jednání s realitní kanceláří. Paní Pecáková vše potřebné vyřídila za nás, takže nám ušetřila i mnoho času a starostí při zajišťování potřebných náležitostí.

Ing. Jana Krytinářová

Paní inženýrka Pecáková je profesionál v nejlepším slova smyslu. Svoji práci vykonává odpovědně, efektivně a s maximálním nasazením. V našem konkrétním případě dokázala zprostředkovat hypotéční úvěr během závratně krátkého času a my tak její zásluhou nepřišli o nemalý rezervační poplatek. Děkujeme!

Olga Zmátlová

Hypoteční makléřka Ing. Tereza Pecáková je vynikající. Velice profesionální přístup, velmi flexibilní, příjemná, velmi rychlá komunikace, myslí na vše za vás, nenapadá mě nic, co bych vytkl. Jednoznačně doporučujeme.

Dufkovi

Ráda bych velice poděkovala paní Ing. Tereze Pecákové za její úžasný profesionální i lidský přístup pi vyřizování hypotéky. Velice si vážím toho, že jsme v procesu získávání úvěru mohli pracovat právě s ní. Vyřizování hypotéky se pro nás díky jejímu úsilí stalo zcela snadným, srozumitelným a díky vstřícné a rychlé komunikaci také velmi příjemným. Vedle komunikace s bankou a pomoci se získáním hypotéky sehrála nezastupitelnou roli při přípravě dokumentů nutných pro koupi nemovitosti. Vzhledem k obtížím, které koupi provázely, si nedokáži představit, že bychom bez její pomoci došly zdárného výsledku. Upřímně paní Ing. Pecákovou doporučuji všem zájemcům o zprostředkování hypotečního úvěru. Oceňuji velice její kompetenci, profesionalitu, rychlost při vyřizování úvěru a vstřícnou komunikaci.

MgA. Tereza Hrdličková

Terezu Pecákovou jsme oslovili s žádostí o refinancování hypotéčního úvěru. Našim hlavní cílem byla nulová sankce při doplacení úvěru z důvodu prodeje nemovitosti, společně s co nejnižší úrokovou sazbou. Spolupráce s Terezou Pecákovou byla velmi plynulá s pečlivou kontrolou každého kroku procesu refinancování, kterým se jí podařilo pro nás snížit splátku přibližně o tři tisíce korun měsíčně. Děkujeme za hladký průběh refinancování, cenné rady a pomoc.

R. Lukavská

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní ing. Pecákové za pomoct při řešení úvěru. Ačkoliv se ze začátku zdál cíl snadný - zajištění úvěru na bydlení, proces to byl zdlouhavý především zásluhou realitní kanceláře. Paní Pecáková to zvládla skvěle, zajištění úvěru i částečné suplování realitní kanceláře vč. neustálých urgencí. Musím uznat, že pouze dísky jejím znalostí celého procesu a urgencí termínu nyní bydlím již ve svém. Nebýt jí, tak se celý proces zajišťování a řešení protáhl minimálně o 2 možná i 3 měsíce. Paní Pecákovou doporučuji ji všem, kteří potřebují poradit a vyřídit úvěr.

Š. Schneiderová

Ráda bych všem doporučila hypoteční makléřku Ing. Terezu Pecákovou. Při koupi nemovitosti nám vyřizovala úvěr a její práce byla profesionální a vynikající. Byli jsme s ní maximálně spokojení. Provázela nás celým procesem koupě domu od začátku až do konce (vše nám podrobně vysvětlila, řekla výhody a nevýhody, doporučila nám banku s nejnižší úrokovou sazbou, jednala s realitním makléřem, zkontrolovala a poukázala na nedostatky ve smlouvách, podala návrh na vklad zástavního práva na katastrální úřad a průběžně nás informovala o převodu nemovitosti). Pí. Pecáková je opravdu nejlepší. Nebudete litovat, že jste oslovili zrovna jí.

Kristýna Šmídová

Paní inženýrku Terezu Pecákovou mohu jako hypotečního makléře jen a jen doporučit. Orientace v nabídkách bank může být pro nezasvěceného zájemce o hypoteční úvěr poněkud složitější, proto jsem se v této věci svěřil plně do jejích rukou a za celý proces od vyhledání nabídky přes kompletní vyřízení po vyčerpání úvěru jsem o této volbě nemusel pochybovat. Vše proběhlo velice hladce s minimálním přičiněním na mojí straně. V průběhu vyhledávání nemovitosti jsem se setkal s množstvím finančních poradců a hypotečních makléřů. Vždy bylo více nebo méně patrné, že jde v první řadě o jejich osobní prospěch. S paní inženýrkou Pecákovou jsem měl pocit, že jde v první řadě o mne. S pozdravem

Radek Zikmund

Vážená paní Pecáková,
ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za veškerou péči, vyřizování a hlavně přístup, se kterým jsem se ještě nesetkala, jste úžasná! Byl to z Vaší strany jedinečný servis, kterého si velmi vážím. Oceňuji nejen Váš profesionální přístup, ale i ochotu a maximální vstřícnost. Pokud někdo vybírá vhodného hypotečního makléře, s Vámi má vyhráno! Za vše moc děkuji a další spokojené klienty přeje

Pavla Zwanzgerová

Kazdopadne ja Vam dekuji za perfektni spolupraci, Vasi casovou disponibilitu a vuli vse hned resit. A nutno dodat na profesionalni urovni, kde jsem zejmena ocenoval, ze jste mi vzdy davala presne a spravne informace. Rozhodne jsem byl s Vasemi sluzbami spokojen a mel jsem pocit zakaznika podle hesla "nas zakaznik, nas pan". Takto kdyby fungovali vsechny sluzby. Preji Vam take hodne stesti a spokojenosti nejen v pracovnim zivote za mne i manzelku.

Rostislav Fišer

Velice bych chtěla poděkovat za naprosto profesionální, rychlý a lidsky velmi příjemný přístup paní Pecákové k vyřízení mé hypotéky. Svým výkonem a spolehlivou komunikací mě přesvědčila, že hypoteční makléř je důležitá osoba v celém procesu koupě nemovitosti. Vyřízení všech potřebných dokumentů a s tím spojené administrativy mi velmi usnadnilo celou transakci a jsem ráda, že jsem jejích služeb využila. Budu-li potřebovat v budoucnu řešit financování nemovitosti, určitě se na ní ráda obrátím a také jí vřele doporučím svým známým a přátelům.

Renata Zikmundová

Rád bych poděkoval paní Ing. Pecákové za skvělou spolupráci při sjednání hypotéčního úvěru za účelem koupě rekreační chaty. Paní Pecáková nám pomohla s výběrem vhodného finančního ústavu a s přípravou všech podkladů nutných ke zdárnému vyčerpání úvěru včetně jednání s katastrálním úřadem. Podle našich zkušeností je paní Pecáková zkušeným hypotečním makléřem, na kterého se jistě opět obrátíme při řešení obdobné situace.

Petr Pokorný

Chtěl bych velmi poděkovat paní Ing. Pecákové za kvalitní služby, které mi nabídla a následně kompletně bezchybně vykonala. (s paní Štalzerovou z NEXT Reality tvoří dokonalou dvojici při rozhodnutí běžného smrtelníka si pořídit nemovitost, nenaletět a klidně spát). Jako laik v tomto odvětví měla mou plnou důvěru a v zásadě jsem pouze plnil její zadané úkoly a sháněl dokumenty jak si přála. Je to vstřícná ženská, na které je vidět, že ji práce baví a své práci dokonale rozumí, a to i přesto, že se z mé strany jednalo jen o malou (ale krásnou) chatu v Kamenné Přívoze u Sázavy GEPARD FINANCE a.s. s paní Ing. Pecákovou mohu všem jedině doporučit. Nepředpokládám, že budu muset v životě řešit podobný hypoteční případ, ale pokud by se to mělo někdy náhodou stát, obrátím se určitě na GEPARD FINANCE a.s. S pozdravem.

Milan Rajtr

Slečna Pecáková je velký profesionál ve svém oboru. Obdivuji její přehled a preciznost. Pro nezasvěceného člověka, jakým jsem i já, je to ideální hypoteční poradce, který s klidem a lidským přístupem vše ochotně vysvětlí a navíc vše kontroluje. Hypotéka byla vyřízená v krásném čase a s hladkým průběhem. Slečna Pecáková mi byla nápomocna i při výběru nemovitosti. Je to zkrátka profík se vším všudy a mohu jí všude jen doporučit.

Lucie Vesecká

Ze začátku jsem uvažoval spíše o přímém kontaktu a samostatném vyřízení hypotéky v bance. Nicméně již po prvotní komunikaci s paní inženýrkou Pecákovou jsem zjistil, že vše může být vyřešeno s jejím přispěním mnohem rychleji, za lepších podmínek a s menším úsilím. Velmi jsem ocenil aktivní a otevřený přístup, rychlost postupu vyřizování a přehled o celém procesu, který jsem díky ní získal. S postupem času, kdy již začaly práce na přípravě kupní smlouvy, jsem se opět mohl spolehnout na její komentáře uvádějící smlouvu v soulad s podmínkami banky tak, abychom se vyhnuli případným problémům s čerpáním úvěru. Celkově musím spolupráci hodnotit velice pozitivně, a to ve všech fázích od nabídky až po čerpání úvěru. Určitě budu paní inženýrku Pecákovou doporučovat svým známým.

Ing. Petr Makovec

Když jsme se rozhodli prodat byt, narazili jsme na problém s hypotéční bankou a fixačním obdobím, naše realitní makléřka Marcela Ondrušová nám doporučila právě paní Pecákovou, která nám našla přesně to, co potřebujeme. Původní hypotéku jsem přefinancovali do nové banky, která měla pouze tříměsíční fixační období a my jsme mohli začít s prodejem bytu. Musím napsat, že vše šlo velmi hladce také díky úzké spolupráci mezi paní Ondrušovou a paní Pecákovou. Brzy jsme našli zájemce, kteří také řešili svůj hypotéční úvěr přes paní Pecákovou, což ještě více zjednodušilo celou naší situaci. Velmi jsem ocenila rychlost, spolehlivost a dodávání průběžných informací o tom, co se právě děje. Když se rozhodnete prodat byt, který je ještě stále zatížený hypotékou, není to jednoduché, ale s pomocí paní Pecákové mi přišlo vše velmi jednoduché. Rozhodně až najdeme novou nemovitost, kterou se rozhodneme koupit, určitě znovu využiji služeb paní Pecákové.

Martina Heczkova

Naprosto vyčerpávající informace a Terezin přehled a orientace v poměrně komplikovaném případu - jednalo se o koupi z insolvence s čerpáním předhypotečního a hypotečního úvěru - pro mě byla nad veškerá očekávání. Nic nebyl problém, o nic jsem se nemusela sama starat. Vždy jsem měla zpětnou vazbu o tom, jaká je aktuálně situace a jaké budou následující kroky. Pro mě nedocenitelná pomoc. Vřele doporučuji!

Mgr. Ruth Vojtěchovská

Paní Ing. Tereza Pecáková nám velmi pomohla v souvislosti se zajištěním hypotečního úvěru na koupi nemovitosti, o kterou jsme měli zájem. Zprvu nám nebyl u jistého bankovního ústavu díky nízkému odhadu poskytnut úvěr, ale paní Pecáková nám vyšla ve všem vstříc a nejen že nám pomohla s hledáním jiného ústavu, který by nám úvěr poskytl, ale i s jinými překážkami souvisejícími s koupí nemovitosti. Nyní již bydlíme ve vysněném domečku a jsme spokojeni. Tímto velmi děkujeme Terezce Pecákové za její ochotu a lidský přístup.

Zuzana a Petr Ondrušovi z Úžic u Kralup nad Vltavou

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Tereze Pecákové za zprostředkování hypotečního úvěru a paní Jitce Šalounové, realitní makléřce za zprostředkování koupě bytu. Vše proběhlo ve velmi krátkém čase, bez jediného problému a s dokonale profesionálním, ale přitom vysoce lidským přístupem. Ještě jednou moc děkuji, ráda využiju služby sehraného týmu i v budoucnu a s důvěrou doporučím rodině i přátelům.

S pozdravem Vendula Gürtnerová

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní inženýrce Pecákové za velkou pomoc při sjednávání úvěru. Při spolupráci s ní jsme ocenili zejména její profesionalitu, ochotu a flexibilitu. Díky tomu bylo jednání s ní příjemné a veškeré záležitosti byly vyřízeny ve velmi krátkém čase. Služby paní Pecákové můžeme jen doporučit.

Vojta a Nina

Děkujeme paní Tereze Pecákové za bezproblémové vyřízení úvěru a všech věcí s tím spojených. Paní Pecáková rychle rozptýlila naši počáteční nedůvěru ve služby zprostředkovatelských firem a zařídila nám u jediné banky, která nám byla úvěr kvůli nestandardní nemovitosti ochotna poskytnout, velmi výhodné podmínky, kterých bychom sami stěží dosáhli. Také domluvila a zařídila vše potřebné i při různých potížích, které při jednání s bankou a realitní kanceláří vznikly, čímž nám ušetřila spoustu času i nervů. Děkujeme za profesionální spolupráci a rádi paní inženýrku doporučíme svým známým při vyřizování hypotéky.

Pavel Krejča

Rádi bychom poděkovali paní Ing. Tereze Pecákové za vyřízení naší hypotéky. Její přístup byl velice vstřícný a profesionální. Díky jejímu nasazení se navzdory komplikované situaci podařilo vyřídit hypotéku v nebývale krátkém čase a velmi výhodně. Díky ní jsme získali mnohem nižší úrok, než nám nabízel náš osobní bankéř. Navíc nám pomohla profesionálně zařídit i kupní smlouvu. Každému, kdo uvažuje o vyřízení hypotéky, můžeme služby paní Pecákové vřele doporučit.

Helena a Petr Janoušovi

Za účelem koupě pozemku jsem chtěl využít částečné financování pomocí hypotéky. Realitní kanceláří mi byla doporučena paní Tereza Pecáková z GEPARD FINANCE a.s., Praha 1. Vzhledem k tomu, že jsem žádal o nízkou částku, očekával jsem, že banky nebudou mít zájem poskytnout mi hypotéku anebo nabídnout vysoký úrok. Paní Pecáková však dokázala vyjednat hypotéku s velmi nízkým úrokem a navíc s odpuštěním poplatků spojených s vyřízením úvěru. Zároveň na profesionální úrovni zajistila veškeré papírování, takže jsem šel poprvé (a zatím i naposledy) do banky až kvůli podpisu úvěrové smlouvy. Určitě se na paní Pecákovou znovu obrátím, až budu potřebovat vyřídit úvěr na stavbu rodinného domku.

Jaroslav Šolc

Dobrý den, rád bych poděkoval paní Tereze Pecákové za rychlé zprostředkování hypotéky na koupi rekreačního objektu z insolvence. Její profesionální pomoc byla perfektní a hlavně rychlá, proto ještě jednou děkuji.

Petr Hedánek

Dobrý den, ráda bych poděkovala Vaší skvělé makléřce Ing. Pecákové T., která nám na ,,poslední chvíli" v neskutečně krátké době pomohla vyřídit VŠE kolem hypotéčního úvěru. Řešila věci i nad rámec svých povinností (vyřizovala věci, které měl vyřídit makléř atd.), takže mne minula veškerá komunikace s úřady a já jsem jí za to velice vděčná. Cením si její vstřícnosti a vysoce profesionálního přístupu řešit i věci komplikované, promptně a bez zbytečného zdržování. Doporučuji ji všem, kteří potřebují poradit a vyřídit úvěr, je skutečně skvělá! Přeji hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů. :)

Molnárová M.

Dobrý den, spolupráce s paní makléřkou Pecákovou byla profesionální a bezproblémová. I přes to, že jsme úvěr řešili v době dovolených, vše proběhlo rychle a s minimem papírování. Oceňujeme také, že "formální" záležitosti, na kterých bylo třeba spolupracovat s realitní kanceláří, vyřešila paní Pecáková po dohodě s námi sama přímo s RK.

Havrdovi

Vážená paní Pecáková, velmi děkuji za Váš profesionální přístup při vyřizování hypotéky, aktivní komunikaci a zkušené provedení celým procesem. Díky Vašemu přehledu jsme byli vždy o krok napřed a průběh byl velmi efektivní a s mým minimálním zapojením. Přeji mnoho úspěchů s budoucími klienty. Zdravím,

Karel Vandas

Tímto bych chtěl poděkovat Ing. Tereze Pecákové, která se mnou řešila refinancování překlenovacího úvěru ze stavebního spoření na klasickou hypotéku. K věci vždy přistupovala velice aktivně a profesionálně a díky tomuto přístupu proběhlo celé refinancování hladce a bez problémů. S její pomocí jsem dosáhl značného snížení úrokové sazby, a tím nemaléhp ušetření finančních prostředků do budoucna, a proto ji mohu všem potenciálním zájemcům vřele doporučit.

Marek Kovář

Dobrý den, děkuji moc Ing. Tereze Pecákové za profesionální přístup při sjednávání hypotéky. Vše proběhlo bez problémů a absolutně vše za nás rychle a úspěšně zařídila. Rozhodně doporučuji.

M. Dvořáková

Vždycky jsem myslela, že koupě bytu a vyřízení hypotéky je velice složitá a zdlouhavá záležitost... myslím si stále, že to tak může být, ale s pomocí odborníka, jakým je paní Tereza Pecáková, bylo vše zcela jinak. Nejen, že pro mě vybrala nejvýhodnější sazbu na trhu s adekvátní fixací dle mých potřeb, ale ani dále jsem se nemusela skoro o nic starat. O celém průběhu jsem byla informována, vše mi bylo jako laikovi výborně vysvětleno a zhruba po měsíci mam podepsanou kupní smlouvu na byt a peníze od banky již vyčerpané. Tímto bych chtěla ještě jednou mnohokrát poděkovat za výbornou spolupráci a za trpělivost, kterou jste se mnou měla. Při refinancování se neobrátím na nikoho jiného a vřele doporučuji paní Pecákovou všem, kteří ještě váhají.

Petra Valvodová

Hypoteční makléřka Ing. Tereza Pecáková je vynikající. Velice profesionální přístup, velmi flexibilní, příjemná, velmi rychlá komunikace, myslí na vše za vás, nenapadá mě nic, co bych vytkl. Jednoznačně doporučujeme.

Dufkovi

Ráda bych poděkovala paní Ing. Pecákové za skvělou spolupráci, za vyřízení naší hypotéky, které bylo pro nás, jako pro nezkušené, španělskou vesnicí. Paní Ing. Pecáková vše potřebné za nás vyřídila, vše nám detailně vysvětlila, a to i několikrát, když nám nebylo něco příliš jasné. Z naší strany ji určitě doporučuji nejen svým známým. Dle mého názoru je hypotečním makléřem, který je velice vzdělaný a zkušený v oboru, osoba na správném místě. Velice ochotná. Určitě paní Ing. Pecákovou budu kontaktovat při našem refinancování.

S pozdravem Pavla Váchová

Dobrý den, chtěli bychom velice poděkovat makléřce Ing. Tereze Pecákové, která nám pomohla vyřídit hypoteční úvěr. Již při první schůzce nás přesvědčila o svých kvalitách svým profesionálním přístupem, a připraveností. Vyřízení úvěru jen díky ní nebylo stresující záležitostí, ale neuvěřitelně rychlým a plynulým procesem. Paní Pecáková nám byla neustále k dispozici a velice srozumitelně nám vždy vysvětlila vše, co bylo třeba. Její služby můžeme jen doporučovat. Je úžasná, děkujeme.

Tereza Podívínová

Dobrý den, děkuji moc za spolupráci a profesionální přístup. Konkrétně jsem řešil hypotéku s paní Ing. Terezou Pecákovou. Zařídila veškeré papírování, překontrolovala smlouvy a během vyřizování hypotéky mě pravidelně informovala o jeho průběhu. Žádné problémy během naší spolupráce nenastaly. Určitě všem doporučuji.

Martin Sokol

Pro refinancování své hypotéky jsem potřeboval co možná nejhladší průběh vzhledem k mému dlouhodobému pobytu mimo ČR. Ze zahraničí jsem měl už poměrně dobré zkušenosti s hypotečními brokery, takže jsem to chtěl vyzkoušet i doma. Podle referencí jsem přes email zvolil a kontaktoval paní Veroniku Smetánkovou, která mě ochotně přijala a posléze přesměrovala na svou kolegyni vzhledem k odchodu na mateřskou. Paní Tereza Pecáková ji zastoupila velice dobře, byl jsem celkem mile překvapen profesionálním způsobem přístupu k problému a vstřícnou komunikací. To zásadní proběhlo v pořádku podle plánu během mé poměrně krátké návštěvě v Praze, zbytek bezproblémově na základě emailové komunikace. Mohu tuto cestu vyřízení doporučit, a to nejen kvůli tomu, že nakonec vyjednaná úroková míra byla nižší, než by mi nabídli přímo v bance. Je dobré vidět, že se v Česku něco začíná blížit světovému standardu. Jen tak dál.

Pavel Jurza

Dobrý den, rádi bychom poděkovali paní Tereze Pecákové za zprostředkování hypotečního úvěru. Vše proběhlo ve velmi krátkém čase, bez jediného problému a s dokonale profesionálním, ale lidským přístupem. Ještě jednou moc děkujeme, rádi s důvěrou doporučíme v našem širokém okolí. S pozdravem,

Jan a Radka Synáčovi

Rád bych skutečně upřímně poděkoval slečně Tereze Pecákové za spolupráci při vyřizování svého hypotečního úvěru. Je profesionálkou na svém místě, kromě odborných znalostí velmi oceňuji vstřícný přístup. Služby slečny Terezy Pecákové mohu stoprocentně doporučit.

Erik Ruprecht

S paní inženýrkou Pecákovou jsem byl v kontaktu již před definitivním rozhodnutím koupit byt, kdy mi nezávazně poskytla spoustu užitečných informací a pomohla mi se více zorientovat v možnostech a postupech ohledně hypoték. Proto jsem se na ní obrátil i následně při reálném zařizování financování koupě a dobře jsem udělal - nadále byla ochotná, komunikativní a profesionální, vše proběhlo rychle (inzerát jsem našel v květnu a koncem srpna už jsem byl zapsán v katastru - z toho měsíc zabral katastr) a hladce, i díky rychlému a bezproblémovému vyřízení hypotéky. Ostatním zájemcům o pomoc s vyřízením hypotéky tedy určitě mohu doporučit.

Mgr. Martin Hospodka

Moc děkuji Ing. Tereze Pecákové, která mi byla doporučena k řešení finanční otázky pomocí hypotečního úvěru při koupi bytu. Díky jejímu profesionálnímu přístupu vše proběhlo bez problémů a k maximální spokojenosti. Jen díky ní jsem se nestal obětí podvodu s bytem v exekuci a nyní bydlím ve svém. Vždy byla velmi milá, ochotná a vstřícná. S jejími službami jsem byl velmi spokojen. V případě potřeby se na ní v budoucnu určitě rád obrátím a doporučuji ji i všem potenciálním zájemcům.

Michal Janák

Paní inženýrka Pecáková je profesionál v nejlepším slova smyslu. Svoji práci vykonává odpovědně, efektivně a s maximálním nasazením. V našem konkrétním případě dokázala zprostředkovat hypotéční úvěr během závratně krátkého času a my tak její zásluhou nepřišli o nemalý rezervační poplatek. Děkujeme!

Olga a Jakub

Veliké poděkování makléřce Tereze Pecákové za prvotřídní servis při vyřizování hypotéky. Záležitost hypotéky se nám tak zúžila na výběr z nabídnutých variant a jednu návštěvu banky s podepsáním smluv, což přineslo velmi žádanou úsporu času , kterého se nám zrovna nedostávalo. Zároveň nám velmi pomohla s korigováním neznalosti a neschopnosti realitní makléřky prodávajícího, která chtěla do smluv dávat nereálné platební podmínky, které by nebylo možné splnit. Děkujeme.

Michal Petera

Zdravíme a velice děkujeme Ing. Tereze Pecákové, na kterou jsme náhodou narazili prostřednictvím realitky Next reality. Neměli jsme žádná očekávání, jelikož takových služeb neužíváme často. Byli jsme velmi překvapeni a spokojeni: vše mělo hladký průběh a můžeme ji všem doporučit.

Soukeníkovi

Jsme rádi, že jsme se obrátili ve věci financování nemovitosti právě na paní Terezu Pecákovou, která nám velmi pomohla. Zvláště bychom ocenili její přátelský přístup a profesionální jednání. Vždy nám byla schopna a ochotna zodpovědět naše dotazy a v neposlední řadě bychom sami nevyjednali u banky tak výhodné podmínky hypotečního úvěru, jaké nám vyjednala právě paní Pecáková. Měli jsme v ní oporu a jistotu, že na vše dohlédne a v budoucnu se na ni jistě obrátíme znovu pro její opravdu profesionální přístup. Byli jsme velmi spokojeni.

Petr a Ilona Hlaváčkovi

Výborný servis. Všechno proběhlo naprosto bez problémů, rychle a s minimem nároků na mou osobu. Paní Pecáková mi vše zařídila, vysvětlila a pomohla se zprostředkováním. Hypotéky a celého procesu koupě jsem se obával, ale díky její pomoci se vše obešlo bez problém. Nabídla mi mnohem lepší podmínky než jsem dostal v bance. Můžu její služby jen doporučit dalším žadatelům o hypotéku. S pozdravem,

Ing. David Pospíšil

Koukala jsem se, že hezkých referencí máte na stránkách docela hodně. Asi to není náhoda. I já jsem byla moc spokojená a příjemně překvapená, jak se všechno hladce a rychle s Vaší pomocí vyřídilo. Pokud bude někdo v mém okolí potřebovat poradit s vyřízením hypotéky, tak Vás samozřejmě doporučím. Zdravím,

L. Bělinová

Rád bych Vám touto cestou, paní Pecáková, upřímně poděkoval za sjednání hypotečního úvěru. Nejprve jsem totiž úvěr sháněl přímo u banky, ale nabízené podmínky nebyly výhodné. Poté jsem jednal se společností zabývající se finančním poradenstvím a sjednáváním hypotečních úvěrů, zde jsem byl ale vrcholně nespokojen s jejich přístupem a neprofesionalitou jednání. Po těchto zkušenostech mi bratr doporučil Vás - zařídila jste mu hypoteční úvěr a on byl velmi spokojen. Nejen, že jste pro mě sjednala bezkonkurenčně nejvýhodnější podmínky, ale navíc vše probíhalo rychle, o všem jsem byl ihned informován, o nic jsem se nemusel starat a celé vyřízení úvěru mě nestálo prakticky žádný čas. Rád bych ocenil Vaši profesionalitu, časovou flexibilitu, ale především ochotu a lidský přístup. Dnes už bydlím spokojeně "v novém" a kdokoli z přátel se zeptá na hypotéku, neváhám Vás doporučit. :-)

Petr Bašta

V životě je řada věcí, které za vás mohou udělat profesionálové, ale možná o tom ani nevíte. Když jsem začal poprvé přemýšlet o financování vlastního bydlení, byl jsem na tom podobně. Vidina osobních jednání s bankovními institucemi mi ale připadala natolik bytostně cizí, že jsem byl nakonec velice rád za spolupráci s člověkem, který mě této anabáze ušetřil. Díky paní Pecákové mám dnes zajištěn hypoteční úvěr na družstevní byt za slušných podmínek, které bych si jen stěží dokázal sám vyjednat. To vše bez zbytečných nervů a s minimem vynaloženého úsilí. Za ochotu a důslednost při vyřizování veškerých formalit patří paní Pecákové velký dík. Její profesionální přístup a péči mohu všem jenom doporučit. Mějte se pěkně a možná zase někdy na viděnou.

Jiří Hovorka

Rádi bychom poděkovali Ing. Tereze Pecákové za zprostředkování hypotečního úvěru. Vše nám vždy velmi ochotně, jasně a srozumitelně vysvětlila, komunikace s ní nám vyhovovala. Celou administrativou nás spolehlivě provedla až k rychlému čerpání úvěru. Vřele doporučujeme všem dalším klientům. Zdravíme,

Schejbalovi

I navzdory hektickému období konce kalendářního roku, změně občanského zákoníku a malých překvapení od prodávajícího developera, byla slečna Pecáková velice obětavá, pružná a pohotová. Její přístup se navíc nezměnil ani po podpisu hypoteční smlouvy. V případě, že někdo z mých známých bude chtít řešit hypotéku, určitě ji doporučím.

D. Meško

Rád bych tímto vyjádřil poděkování a spokojenost Ing. Pecákové při zajišťování hypotéky. Neumím si představit, jak bych sám vyřizoval všechny nezbytné formality spojené s financováním bydlení.. S pozdravem

Martin Remiš

Zdravíme a velice děkujeme Ing. Tereze Pecákové, na kterou jsme náhodou narazili. Díky ní jsme stihli včas vyřídit hypoteční úvěr před změnou občanského zákoníka. Starala se o nás nad rámec svých povinností (zařizovala věci, které měl správně vyřídit realitní makléř). Vždy byla velmi milá, ochotná a vstřícná. S jejími službami jsme byli velmi spokojeni a můžeme ji všem vřele doporučit.

Strnadovi

Dobrý den paní Ing. Pecáková, jelikož vyčerpáním úvěru je naše spolupráce u konce a my už se osobně nesetkáme, rádi bychom vám s manželem poděkovali za spolupráci alespoň touto cestou. Jsme moc rádi, že jsme se rozhodli pro spolupráci s vámi, jelikož celé vyřízení úvěru bylo rychlé, bezproblémové a hlavně pro nás naprosto časově nenáročné především díky vaší flexibilitě a ochotě v podstatě vše vyřídit za nás. Dlouho jsme se nesetkali s takovouto profesionalitou a vysokou úrovní služeb a jsme moc rádi, že se nám zrovna v této oblasti podařilo "narazit" na opravdového profesionála, který své práci rozumí a skvěle se v ní orientuje. S doporučováním vašich služeb našim přátelům a známým už jsme začali a určitě v něm budeme s klidným svědomím pokračovat. S velkým díky,.

Bára a Petr Novotní

S paní inženýrkou Pecákovou jsem byl v kontaktu již před definitivním rozhodnutím koupit byt, kdy mi nezávazně poskytla spoustu užitečných informací a pomohla mi se více zorientovat v možnostech a postupech ohledně hypoték. Proto jsem se na ní obrátil i následně při reálném zařizování financování koupě a dobře jsem udělal - nadále byla ochotná, komunikativní a profesionální, vše proběhlo rychle (inzerát jsem našel v květnu a koncem srpna už jsem byl zapsán v katastru - z toho měsíc zabral katastr) a hladce, i díky rychlému a bezproblémovému vyřízení hypotéky. Ostatním zájemcům o pomoc s vyřízením hypotéky tedy určitě mohu doporučit.

Mgr. Martin Hospodka

Dobrý den paní Pecáková, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za bezproblémové a rychlé vyřízení našeho hypotečního úvěru. Velmi si ceníme Vaší spolupráce, profesionálního přístupu a výborné komunikace. Oceňovala jsem vstřícnost a ochotu k vysvětlení a vyjasnění jakéhokoliv našeho dotazu. Díky Vám jsme ušetřili spoustu času nejen při vyřizování dokumentů, ale zařídila jste i veškeré podklady od realitní makléřky. Jsme velmi spokojeni, a proto Vás neváháme doporučit známým v případě zprostředkování hypotéky. Ještě jednou děkuji,

Ivana Bilíčková

Poděkování Ing. Tereze Pecákové: Od začátku jsem věděla, že při sjednání hypotéky využiji služeb profesionálů. Obrátila jsem se na společnost Gepard Finance, kde se mě ujala inženýrka Tereza Pecáková, které patří mé velké díky za to, že od mých mlhavých představ, přes trpělivé vysvětlování a rychlou komunikaci při řešení drobných zádrhelů, dovedla celý proces s vyřízením HÚ ke zdárnému konci.bIng. Terezu Pecákovou vřele doporučuji a za svou osobu mohu jen a jen chválit za její ochotu, profesionalitu a nadstandardní přístup. Zdravím a přeji jen to dobré.

Šárka Hašková

Dobrý den paní Pecáková, ještě jednou děkuji za pomoc při vyřizování hypotečního úvěru. Oceňuji nejen Váš profesionální přístup, ale i ochotu a maximální vstřícnost - a to i po vyčerpání úvěru. Důležitý je také fakt, že jste pro mě dokázala vyjednat velmi příznivou výši úrokové sazby. Vše proběhlo bez jakýchkoli komplikací, Vaše služby mohu doporučit s čistým svědomím :-)

Martin Bašta

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat nejen za vyřízení naší hypotéky, ale také za celkovou báječnou spolupráci při koupi našeho domu, neboť víme, že to nebylo úplně jednoduché ;-)...ale s Vaší pomocí nakonec vše proběhlo hladce! Takže děkujeme za Vaši trpělivost, ochotu, profesionalitu a perfektní komunikaci. Všem už doporučujeme jedině Ing. Terezu Pecákovou!!!

Katka Valášková a Lukáš Hrachovina

Pro mne a mého muže bylo velkou radostí, že jsme zrovna Vás potkali, když jsme potřebovali refinancovat hypotéku. S takovým přístupem jsme se ještě nesetkali - profesionálním, vstřícným a časově prakticky neomezeným, jaký jste nám poskytla vy. Jsme Vám za to opravdu velmi vděčni, už jsme vás doporučili svým známým a my se na Vás v budoucnu určitě opět obrátíme. Přejeme hodně pracovních úspěchů, vy si je rozhodně zasloužíte. Zdraví,

Jitka Novotná, Josef Kulich

Dobrý den paní Pecáková, rád bych Vám poděkoval za pomoc s vyřízením hypotéky. Vše proběhlo a je v pořádku. Jsem Vám velmi vděčný. Díky Vaší odborné pomoci jsem ušetřil hodně času při zajišťování hypotéky. Rád Vás doporučím i svým známým. Ještě jednou děkuji.

Petr Vild

Spolupráce s paní Pecákovou byla výborná a její pomoc mi ušetřila spoustu času a starostí. Mohu ji jedině doporučit.

Jan Šedivý

Vše proběhlo rychle a profesionálně. Hypoteční makléřku Terezu Pecákovou mohu jen doporučit. Děkuji.

Zuzana Zahrádková

Vážená paní Pecáková, rád bych Vám poděkoval za pomoc s vyřízením hypotéky. Jsem Vám velmi vděčný, protože Vaše pomoc mi ušetřila hodně času, při vyhodnocování parametrů potencionálních Hypotéčních bank a ještě více při vyřizování hypotéky. Jsem velmi spokojený a rád bych poslal poděkování Vašemu nadřízenému a rád Vás doporučím i svým známým. Ještě jednou děkuji a s pozdravem,

Ing. Ludvík Baleka

Dobrý den, slečno Pecáková, rádi bychom Vám moc poděkovali za Vaši práci. Ještě jsme se doposud nesetkali s tak profesionálním jednáním a myslíme, že až s nadstandardním jednáním z Vaší strany. Mysleli jsme, že vyřídit hypotéku a koupit byt bude velký problém, spousta papírování, čekání a telefonování. Díky Vaší práci a schopnosti byl celý proces úplně jednoduchý, vyřídila jste a dohlídla na celou koupi nemovitosti, jednaní s realitní kanceláří... Na nás bylo jen přijít a podepsat smlouvu a za to Vám moc děkujeme. Pokud bude někdo v našem okolí vyřizovat hypotéku s velkou radostí Vás doporučíme. Přejeme Vám krásný den a nadále stejně spokojené klienty, tak jako jsme my.

Lenka Jakubova, Václav Čejka

Paní Pecáková, chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za výbornou spolupráci. Nesmírně si toho vážím. Velmi rychlá spolupráce, perfektní komunikace, rychlé vyřízení všeho potřebného. Prostě se klaním a smekám. Budu Vás jen a jen doporučovat, bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat. Vše na jedničku.

Veronika Vaculíková

Chtěla bych slečně Pecákové poděkovat za kvalitně odvedenou práci. Dle mých představ se zhostila sjednání hypotečního úvěru na jedničku. Proaktivní přístup, ochota, vstřícnost a trpělivost – krátké shrnutí její osoby a profesionality. Jednání s bankou i ostatními účastníky, perfektní informování mě, jakožto klienta. Jednoduše řešeno předčila mé očekávání ve všech ohledech, mimo jiné musím také zmínit její péči i po uzavření úvěru, která se v dnešní době opravdu moc nevidí. Mnohokrát děkuji.

Kateřina Hrdonková

Dobrý den, chtěl bych touto formou poděkovat slečně inženýrce Tereze Pecákové za angažovaný a vysoce kompetentní přístup při řešení refinancování hypotéky. Díky jejím zkušenostem bylo možné vyřešit i komplikované refinancování více hypotéčních úvěrů a jejich transformaci do jednoho výhodného. Slečnu Pecákovou mohu vřele doporučit. S pozdravem a přáním všeho dobrého v profesním i soukromém životě.

Radek Jindřich

Dobrý den, ráda bych touto cestou velmi poděkovala a pochválila pomoc a práci slečny Ing. Terezy Pecákové. Spolupráce s ní byla spolehlivá, rychlá a příjemná a velmi kladně ji hodnotili i makléři mé realitní kanceláře. Její služby mohu jedině doporučit. Děkuji.

Jana Křížková

Vážená paní inženýrko, dovolte, abych Vám alespoň touto cestou poděkovala za Váš profesní i lidský přístup k řešení refinancování hypotéky. Vzhledem k tomu, že jsem byla v časové tísni, nevěřila jsem, že se dá za tak krátký čas vyřídit nová hypotéka. Bez Vaší snahy a velkého objemu práce, kterou jste odvedla, bych neměla novou hypotéku, která mně z mého rozpočtu ušetřila nemálo peněz. Mé osobě jste se věnovala nadstandardně a patří Vám velké díky. Pokud budu mít možnost, určitě Vás doporučím bez jakéhokoliv zaváhání. Kéž by takových lidí jako Vy bylo více! Přeji Vám mnoho spokojených klientů. S pozdravem,

Zlatuše Jindřichová

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za služby pani Terezy Pecákovej, ktorá nám pomohla pri refinancovaní našej hypotéky. Napriek komplikáciám, ktoré sprevádzali takmer celý proces nášho refinancovania, nám pani Pecáková vždy vedela poskytnúť odborné riešenie a vybavila všetko potrebné za nás, a to až do úplného konca. S jej službami sme boli nadmieru spokojní a v prípade, že by sme v budúcnosti znovu potrebovali pomoc pri zariaďovaní hypotéky, jednoznačne volíme cestu cez hypotečného makléra Gepard Financí, pani Pecákovú.

Jana Berežná

Slečnu Pecákovou mohu vřele všem doporučit. Nejenže přistoupila ke zprostředkování mého úvěru s profesionální lehkostí, ale navíc byla i nadstandardně ochotná a problémy, které se vyskytly, dokázala bryskně vyřešit. Z mé strany naprostá spokojenost a jistě se na ní obrátím i v budoucnu.

Tomáš Lupač

Chcete mít představu, jakou maximální výši úvěru vám banka může půjčit?

Kontaktujte mě!

+420 777 873 720
tereza.hanzlova@hypodum.czHYPOdům s.r.o.Logo Hypodům s.r.o.
Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město
www.hypodum.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.